لوازم جانبی
اسپکتروفتومتر، طیف سنج، فرابنفش مرئی، اسپکتروفوتومتر
6438
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6438,theme-elision,elision-core-1.0.11,woocommerce-no-js,iconic-woothumbs-%d8%a7%d9%84%db%8c%da%98%d9%86,ajax_fade,page_not_loaded,qode-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

سیستم جریان پیوسته

سل هایی که نمونه ها در آن قابلیت جریان داشته باشند و بطور همزمان مورد آنالیز قرار بگیرند بسیار با اهمیت بوده و نیازمند طراحی هوشمندانه و فناوری بالا در ساخت آن است. این توانایی که بتوان نمونه ها را در حال جریان آنالیز کرد به سیستم های تجزیه ای، کاربردها و قابلیت های فراوانی می دهد که از جمله آنها می توان به کنترل فرآیندها در تولید محصول خاص (در صنایع شیمیایی، پتروشیمی و داروسازی)، آنالیز نمونه هایی با حجم کم، افزایش سرعت آنالیز، کاهش خطای انسانی در آنالیز نمونه، اتوماسیون سیستم آنالیزی و کاهش خطرات احتمالی برای اپراتور دستگا ها، جلوگیری از آلودگی نمونه ها و … اشاره کرد.

بیشتر بدانید

محل سل چند کاناله

محل سل چند کاناله حاوی 8 موقعیت سل نمونه  شیشه ای (کووت) می باشد که می تواند بطور همزمان در محل سل ها قرار گیرد و  نیز به ترتیب توسط اسپکتروفتومتر مورد آنالیز قرار گیرد. محل سل چند کاناله در آنالیزهایی که تعداد نمونه ها زیاد است، پر کاربرد بوده و سرعت آنالیز را افزایش می دهد. طراحی نگه دارنده سل چند کاناله نیاز به دقت بالا دارد ضمن انکه باید با طراحی دستگاه هم خوانی و قابلیت جفت شدن داشته باشد. مالتی سل ساخته شده از نظر طراحی ابعادی کوچک و یکی از طراحی های ویژه از نظر فضای کم بوده است. ریل و واگن استفاده شده در این سیستم برای حرکت خطی است که این حرکت روی المان های گردنده مثل ساچمه یا رولر انجام می شود.این ریل ها از دقت بالایی  برخوردار هستند و سیستم ساچمه و فنر موجود در محصول، موجب ایجاد یک خود قفلی در مرز کووت می شود که با توجه به بازه محل های موجود امکان آنالیز هشت کووت نمونه را فراهم می نماید.

بیشتر بدانید

کنترل کننده دمای سل نمونه

دستگاه کنترل کننده حرارتی جهت تنظیم دمای مورد نیاز سل نمونه از 5 الی 85 درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به کاربردهای متنوع دستگاه های آنالیزی در زمینه بررسی خواص ترمودینامیکی DNA و پروتئین ها، مشخصه یابی فلورفورها، سینتیک آنزیم ها، به ارزیابی آنلاین چرخه دمایی ذرات بیولوژیکی نیاز دارند،  بنابراین کنترل دقیق دمای نگهدارنده سل همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سیستم کنترل کننده دمای سل اسپکتروفتومتر طراحی ساخته شده از پایداری و رزولوشن بالایی برخوردار است. دقت دمای آن کمتر از نیم درجه سانتیگراد است که در کنترل کننده های دمایی بسیار مطلوب است. الگوریتم های استفاده شده جهت تنظیم دما تا حد  0.2 درجه سانتیگراد و نیز تنظیم دما از  5- الی 80 درجه سانتیگراد از فناوری خاص طراحی و ساخته شده در این شرکت می باشد.

بیشتر بدانید

استاندارد ساماریوم

استاندارد ساماریوم برای ارزیابی صحت طول موجی دستگاه های ساخته شده در حوزه اسپکتروسکوپی استفاده می گردد. تهیه این استانداردها باید با دقت بسیار بالا انجام شود و با گذر زمان دچار تغییر و یا تخریب نشوند و نحوه تهیه آن کاملاً اختصاصی بوده و دانش فنی شرکت سازنده می باشد.این استانداردها ارزش بسیار بالایی در کنترل صحت و دقت کارکرد دستگاه دارند.

بیشتر بدانید

استاندارد هولمیوم

برای ارزیابی صحت طول موجی دستگاه های ساخته شده در حوزه اسپکتروسکوپی همواره نیاز به نمونه های استاندارد بوده است. تهیه این استانداردها باید با دقت بسیار بالا انجام شود و با گذر زمان دچار تغییر و یا تخریب نشوند و نحوه تهیه آن کاملاً اختصاصی بوده و دانش فنی هر شرکت سازنده می باشد.استاندارد هولمیوم این شرکت ارزش بسیار بالایی در کنترل صحت و دقت کارکرد دستگاه ها دارد.

بیشتر بدانید